Polonia1920.pl, Polonia Bydgoszcz, BKS Polonia Bydgoszcz, żużel, KP Polonia Bydgoszcz

    
 O Klubie
 Piłka Nożna
      Żużel
   Dla kibica
   Sklep
Kanał TV
Polonia1920
 

 

 


 

Dążymy do stworzenia portalu, który stanie się przestrzenią dla każdego kibica Polonii Bydgoszcz poszukującego informacji na temat swojego ulubionego klubu sportowego. Chcemy na bieżąco przybliżać wszystkie sportowe osiągnięcia, sukcesy i porażki biało-czerownych zawodników i ich szkoleniowców.

 

Rzeczywistość współczesnych klubów polonijnych będziemy poddawać krytycznej analizie i ocenie. Aktywnie wspierane będą przez nas te działania, które doprowadzą do pozytywnych zmian. Będziemy również pisać o krokach zmierzających do osłabiania pozycji i znaczenia Polonii.

 

Przeszłość klubu, jego tożsamość i tradycję postrzegamy jako główny fundament budowy Wielkiej Polonii w jej duchowym i materialnym wymiarze. Dlatego będziemy prezentować liczne jej fragmenty naszym czytelnikom, by w ten sposób przyczyniać się do tworzenia biało-czerwonej wspólnoty. Chcemy razem z Wami kreować portal, poprzez który będzie pogłębiała się integracja sportowców, działaczy oraz sympatyków klubu i wytwarzała świadoma społeczność, silna poczuciem tożsamych wszystkim Polonistom wartości. Jesteśmy głęboko przekonani, że Polonia Bydgoszcz stanie się nowoczesnym klubem, odgrywającym kluczową rolę na sportowej mapie Polski w licznych dyscyplinach. W tym kierunku będziemy podążać, zapraszając Wszystkich chętnych do współpracy.

 

"Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy,

To w każdym podnosi się duch!"DOŁĄCZ DO NAS!


Jeżeli jesteś pasjonatem bydgoskiej Polonii i chciałbyś zarazić swoją pasją innych, zapraszamy w szeregi redakcji portalu Polonia1920.pl!

 
Poszukujemy osób, które w sprawach Polonii interesuje coś więcej niż tylko wynik, które lubią wyrażać swoje opinie i nie boją się poświęcić trochę swego cennego czasu. Twoja pomoc przyczyni się do rozwoju strony i popularyzacji historii naszego klubu.

Chcesz przeprowadzać wywiady z zawodnikami, chodzić na konferencje prasowe? Pisać o tym, co w klubie piszczy? Nic trudnego, zostań dziennikarzem serwisu Polonia1920.pl. Czekamy właśnie na Ciebie!

Uwielbiasz fotografować lub kamerować? Dysponujesz dobrym aparatem cyfrowym/lustrzanką lub kamerą video? Zostań fotoreporterem sportowym. Nasza fotogaleria to bardzo dobre miejsce, by pokazać szerszej publiczności Twoje zdjęcia i nagrania.

Pomysłów mamy wiele, czasu nieco mniej, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas. Nie oferujemy żadnych wynagrodzeń, ponieważ sami za swoją pracę takowych nie otrzymujemy. Nasze poświęcenie dla klubu wywodzi się z miłości do niego. Zapewniamy satysfakcję i świetną zabawę z wykonywanej pracy. Odkryjesz swój klub na nowo, poznasz fascynujących ludzi!

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w dziennikarskim fachu,

- pracę w prężnym i ambitnym gronie,

- możliwość zaistnienia w środowisku,

- publikację swoich materiałów dla rzeszy wielu tysięcy czytelników.

Jeżeli jesteś zdecydowany, napisz wiadomość na nasz adres e-mail: redakcja@polonia1920.pl i zaproponuj dogodną dla Ciebie formę współpracy. Każda forma współpracy spotka się z naszym zainteresowaniem. W wiadomości prosimy umieścić następujące informacje i odpowiedź na pytanie dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Wiek (w latach):
Miejscowość:
Zainteresowania:
Czemu chciałbyś/abyś do nas dołączyć?


Pozdrawiamy serdecznie - Redakcja Polonia1920.pl!

 


 

 


PARTNERZY

produkcja vlepek - vlepki druk 

Polonia 1920.pl 2012 | Wszelkie prawa zastrzeżone © | Projekt i wykonanie: Media Design

Polonia Bydgoszcz, żużel, piłka nożna, BKS Polonia Bydgoszcz, Marian Norkowski, historia Polonii Bydgoszcz, biało-czerwoni, Polska, Emil Sajfutdinow, Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy, hymn Polonii, Tomasz Gollob, KP Polonia Bydgoszcz, Poloniści, ŻKS Polonia Bydgoszcz, żużel bydgoszcz, żużel sportowa 2, Piotr Protasiewicz, polonia żużel, polonia z bydgoszczy, żużlowa polonia, piłka nożna bydgoszcz, piłka nożna polonia, bks, jacek gollob, oskar gollob, władysław gollob, ryszard dołomisiewicz, polonia1920.pl, polonia1920, speedway polonia bydgoszcz, speedway bydgoszcz, speedway polonia