Polonia1920.pl, Polonia Bydgoszcz, BKS Polonia Bydgoszcz, żużel, KP Polonia Bydgoszcz

    




 O Klubie
 Piłka Nożna
      Żużel
   Dla kibica
   Sklep
Kanał TV
Polonia1920
 

 

 


IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA

TERMINARZ SEZONU 2014/2015

 

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lech Rypin - Promień Kowalewo Pomorskie 1:2  
Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość 2:2 (Sawicki, Plewiński)  
LTP Lubanie - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4   
Grom Osie - Zawisza II Bydgoszcz 0:1
Olimpia II Grudziądz - Piast Złotniki Kujawskie 0:0    
Cuiavia Inowrocław - Flisak Złotoria 0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Gopło Kruszwica 2:2    
Rol.Ko Konojady - Elana Toruń 2:2

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Promień Kowalewo Pomorskie - Elana Toruń 1:1   
Gopło Kruszwica - Rol.Ko Konojady 1:3   
Flisak Złotoria - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1    
Piast Złotniki Kujawskie - Cuiavia Inowrocław 1:0   
Zawisza II Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:1
Kujawianka Izbica Kujawska - Grom Osie 1:4
Notecianka Pakość - LTP Lubanie 1:3
Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz 5:1 (Wrzos) 

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Polonia Bydgoszcz - Promień Kowalewo Pomorskie 1:5 (Januszewski)
LTP Lubanie - Lech Rypin 3:1
Grom Osie - Notecianka Pakość 3:1    
Olimpia II Grudziądz - Kujawianka Izbica Kujawska 0:8    
Cuiavia Inowrocław - Zawisza II Bydgoszcz 0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 1:0    
Rol.Ko Konojady - Flisak Złotoria 0:0   
Elana Toruń - Gopło Kruszwica 4:2

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Promień Kowalewo Pomorskie - Gopło Kruszwica 1:0   
Flisak Złotoria - Elana Toruń 0:3
Piast Złotniki Kujawskie - Rol.Ko Konojady 0:1    
Zawisza II Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:0   
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław 2:2
Notecianka Pakość - Olimpia II Grudziądz 3:1
Lech Rypin - Grom Osie 1:3
Polonia Bydgoszcz - LTP Lubanie 0:0 

Kolejka 5 - 6-7 września

LTP Lubanie - Promień Kowalewo Pomorskie 2:0
Grom Osie - Polonia Bydgoszcz 0:0
Olimpia II Grudziądz - Lech Rypin 2:2
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 5:0    
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 1:1    
Rol.Ko Konojady - Zawisza II Bydgoszcz 2:0
Elana Toruń - Piast Złotniki Kujawskie 4:0
Gopło Kruszwica - Flisak Złotoria 1:2

Kolejka 6 - 13-14 września

Promień Kowalewo Pomorskie - Flisak Złotoria 4:1   
Piast Złotniki Kujawskie    - Gopło Kruszwica 2:2
Zawisza II Bydgoszcz - Elana Toruń 0:4   
Kujawianka Izbica Kujawska - Rol.Ko Konojady 2:2    
Notecianka Pakość -  Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:0    
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław 2:1
Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:2 (D. Szcześniak 2, T. Sarnowski)   
LTP Lubanie - Grom Osie 1:2    

Kolejka 7 - 20-21 września

Grom Osie - Promień Kowalewo Pomorskie 0:5   
Olimpia II Grudziądz - LTP Lubanie 3:1
Cuiavia Inowrocław - Polonia Bydgoszcz 4:1 (Plewiński)    
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin 3:0
Rol.Ko Konojady - Notecianka Pakość 2:2
Elana Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0    
Gopło Kruszwica - Zawisza II Bydgoszcz 3:4
Flisak Złotoria - Piast Złotniki Kujawskie 0:2

Kolejka 8 - 27-28 września

Promień Kowalewo Pomorskie - Piast Złotniki Kujawskie 3:3
Zawisza II Bydgoszcz - Flisak Złotoria 2:2  
Kujawianka Izbica Kujawska - Gopło Kruszwica 2:0   
Notecianka Pakość - Elana Toruń
Lech Rypin - Rol.Ko Konojady 1:1  
Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:2 (Sawicki, Stolarski, Plewiński)   
LTP Lubanie - Cuiavia Inowrocław 1:2   
Grom Osie - Olimpia II Grudziądz 4:1   

Kolejka 9 - 4-5 października

Olimpia II Grudziądz - Promień Kowalewo Pomorskie 6:0 
Cuiavia Inowrocław - Grom Osie 5:5
Orlęta Aleksandrów Kujawski - LTP Lubanie 4:2
Rol.Ko Konojady - Polonia Bydgoszcz 1:1 (Sarnowski) 
Elana Toruń - Lech Rypin 5:0
Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość 1:4    
Flisak Złotoria - Kujawianka Izbica Kujawska 4:2    
Piast Złotniki Kujawskie - Zawisza II Bydgoszcz 0:1   

Kolejka 10 - 11-12 października

Promień Kowalewo Pomorskie - Zawisza II Bydgoszcz 2:1    
Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie 1:2
Notecianka Pakość - Flisak Złotoria 4:1
Lech Rypin - Gopło Kruszwica 4:1
Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń 0:3    
LTP Lubanie - Rol.Ko Konojady 5:2
Grom Osie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:2   
Olimpia II Grudziądz - Cuiavia Inowrocław 2:0

Kolejka 11 - 18-19 października

Cuiavia Inowrocław - Promień Kowalewo Pomorskie 3:1    
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Olimpia II Grudziądz 4:1
Rol.Ko Konojady - Grom Osie 0:1
Elana Toruń - LTP Lubanie 4:0
Gopło Kruszwica - Polonia Bydgoszcz 2:1 (Stolarski)    
Flisak Złotoria - Lech Rypin 0:2
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 2:1   
Zawisza II Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska2:2    

Kolejka 12 - 25-26 października

Promień Kowalewo Pomorskie - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3   
Notecianka Pakość - Zawisza II Bydgoszcz 2:1   
Lech Rypin - Piast Złotniki Kujawskie 2:1
Polonia Bydgoszcz - Flisak Złotoria 4:0 (Dahlke, Sawicki x2, Laskowski)   
LTP Lubanie - Gopło Kruszwica 2:1
Grom Osie - Elana Toruń 1:2
Olimpia II Grudziądz - Rol.Ko Konojady 2:1
Cuiavia Inowrocław - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1    

Kolejka 13 - 2 listopada

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Promień Kowalewo Pomorskie 5:1    
Rol.Ko Konojady - Cuiavia Inowrocław 2:1
Elana Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:0 (w.o.)
Gopło Kruszwica - Grom Osie 0:2
Flisak Złotoria - LTP Lubanie 2:5
Piast Złotniki Kujawskie - Polonia Bydgoszcz 4:1 (Stolarski)    
Zawisza II Bydgoszcz - Lech Rypin 1:1
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 1:3    

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Promień Kowalewo Pomorskie - Notecianka Pakość 0:1  
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 3:3
Polonia Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 4:1 (Sawicki, Sarnowski, Stolarski, Dahlke)
LTP Lubanie - Piast Złotniki Kujawskie 0:2   
Grom Osie - Flisak Złotoria 0:0
Olimpia II Grudziądz - Gopło Kruszwica 0:3 (w.o.)    
Cuiavia Inowrocław - Elana Toruń 0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Rol.Ko Konojady 4:2    

Kolejka 15 - 11 listopada

Rol.Ko Konojady - Promień Kowalewo Pomorskie 0:1
Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0
Gopło Kruszwica - Cuiavia Inowrocław  0:4
Flisak Złotoria - Olimpia II Grudziądz 2:2
Piast Złotniki Kujawskie - Grom Osie 3:0
Zawisza II Bydgoszcz - LTP Lubanie  6:1
Kujawianka Izbica Kujawska - Polonia Bydgoszcz 4:1 (Sawicki)    
Notecianka Pakość - Lech Rypin 3:1

 

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Promień Kowalewo Pomorskie - Lech Rypin 0:4    
Notecianka Pakość - Polonia Bydgoszcz 4:3 (Sarnowski, Szcześniak 2)
Kujawianka Izbica Kujawska - LTP Lubanie 2:1
Zawisza II Bydgoszcz - Grom Osie 1:4
Piast Złotniki Kujawskie - Olimpia II Grudziądz 4:0   
Flisak Złotoria - Cuiavia Inowrocław 1:1
Gopło Kruszwica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:7    
Elana Toruń - Rol.Ko Konojady 3:0 (w.o.)

Kolejka 17

Elana Toruń     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Rol.Ko Konojady     -     Gopło Kruszwica    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Flisak Złotoria    
Cuiavia Inowrocław     -     Piast Złotniki Kujawskie    
Olimpia II Grudziądz     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Grom Osie     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
LTP Lubanie     -     Notecianka Pakość    
Polonia Bydgoszcz     -     Lech Rypin    

Kolejka 18

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Polonia Bydgoszcz    
Lech Rypin     -     LTP Lubanie    
Notecianka Pakość     -     Grom Osie    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Olimpia II Grudziądz    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Cuiavia Inowrocław    
Piast Złotniki Kujawskie     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Flisak Złotoria     -     Rol.Ko Konojady    
Gopło Kruszwica     -     Elana Toruń    

Kolejka 19

Gopło Kruszwica     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Elana Toruń     -     Flisak Złotoria    
Rol.Ko Konojady     -     Piast Złotniki Kujawskie    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Cuiavia Inowrocław     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
Olimpia II Grudziądz     -     Notecianka Pakość    
Grom Osie     -     Lech Rypin    
LTP Lubanie     -     Polonia Bydgoszcz    

Kolejka 20

Promień Kowalewo Pomorskie     -     LTP Lubanie    
Polonia Bydgoszcz     -     Grom Osie    
Lech Rypin     -     Olimpia II Grudziądz    
Notecianka Pakość     -     Cuiavia Inowrocław    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Rol.Ko Konojady    
Piast Złotniki Kujawskie     -     Elana Toruń    
Flisak Złotoria     -     Gopło Kruszwica    

Kolejka 21

Flisak Złotoria     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Gopło Kruszwica     -     Piast Złotniki Kujawskie    
Elana Toruń     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Rol.Ko Konojady     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Notecianka Pakość    
Cuiavia Inowrocław     -     Lech Rypin    
Olimpia II Grudziądz     -     Polonia Bydgoszcz    
Grom Osie     -     LTP Lubanie    

Kolejka 22

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Grom Osie    
LTP Lubanie     -     Olimpia II Grudziądz    
Polonia Bydgoszcz     -     Cuiavia Inowrocław    
Lech Rypin     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Notecianka Pakość     -     Rol.Ko Konojady    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Elana Toruń    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Gopło Kruszwica    
Piast Złotniki Kujawskie     -     Flisak Złotoria    

Kolejka 23

Piast Złotniki Kujawskie     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Flisak Złotoria     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Gopło Kruszwica     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
Elana Toruń     -     Notecianka Pakość    
Rol.Ko Konojady     -     Lech Rypin    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Polonia Bydgoszcz    
Cuiavia Inowrocław     -     LTP Lubanie    
Olimpia II Grudziądz     -     Grom Osie    

Kolejka 24

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Olimpia II Grudziądz    
Grom Osie     -     Cuiavia Inowrocław    
LTP Lubanie     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Polonia Bydgoszcz     -     Rol.Ko Konojady    
Lech Rypin     -     Elana Toruń    
Notecianka Pakość     -     Gopło Kruszwica    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Flisak Złotoria    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Piast Złotniki Kujawskie    

Kolejka 25

Zawisza II Bydgoszcz     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Piast Złotniki Kujawskie     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
Flisak Złotoria     -     Notecianka Pakość    
Gopło Kruszwica     -     Lech Rypin    
Elana Toruń     -     Polonia Bydgoszcz    
Rol.Ko Konojady     -     LTP Lubanie    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Grom Osie    
Cuiavia Inowrocław     -     Olimpia II Grudziądz    

Kolejka 26

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Cuiavia Inowrocław    
Olimpia II Grudziądz     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Grom Osie     -     Rol.Ko Konojady    
LTP Lubanie     -     Elana Toruń    
Polonia Bydgoszcz     -     Gopło Kruszwica    
Lech Rypin     -     Flisak Złotoria    
Notecianka Pakość     -     Piast Złotniki Kujawskie    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Zawisza II Bydgoszcz    

Kolejka 27

Kujawianka Izbica Kujawska     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Notecianka Pakość    
Piast Złotniki Kujawskie     -     Lech Rypin    
Flisak Złotoria     -     Polonia Bydgoszcz    
Gopło Kruszwica     -     LTP Lubanie    
Elana Toruń     -     Grom Osie    
Rol.Ko Konojady     -     Olimpia II Grudziądz    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Cuiavia Inowrocław    

Kolejka 28

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    
Cuiavia Inowrocław     -     Rol.Ko Konojady    
Olimpia II Grudziądz     -     Elana Toruń    
Grom Osie     -     Gopło Kruszwica    
LTP Lubanie     -     Flisak Złotoria    
Polonia Bydgoszcz     -     Piast Złotniki Kujawskie    
Lech Rypin     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Notecianka Pakość     -     Kujawianka Izbica Kujawska    

Kolejka 29

Notecianka Pakość     -     Promień Kowalewo Pomorskie    
Kujawianka Izbica Kujawska     -     Lech Rypin    
Zawisza II Bydgoszcz     -     Polonia Bydgoszcz    
Piast Złotniki Kujawskie     -     LTP Lubanie    
Flisak Złotoria     -     Grom Osie    
Gopło Kruszwica     -     Olimpia II Grudziądz    
Elana Toruń     -     Cuiavia Inowrocław    
Rol.Ko Konojady     -     Orlęta Aleksandrów Kujawski    

Kolejka 30

Promień Kowalewo Pomorskie     -     Rol.Ko Konojady    
Orlęta Aleksandrów Kujawski     -     Elana Toruń    
Cuiavia Inowrocław     -     Gopło Kruszwica    
Olimpia II Grudziądz     -     Flisak Złotoria    
Grom Osie     -     Piast Złotniki Kujawskie    
LTP Lubanie     -     Zawisza II Bydgoszcz    
Polonia Bydgoszcz     -     Kujawianka Izbica Kujawska    
Lech Rypin     -     Notecianka Pakość

 

 

 






 

 


PARTNERZY

produkcja vlepek - vlepki druk



 

Polonia 1920.pl 2012 | Wszelkie prawa zastrzeżone © | Projekt i wykonanie: Media Design

Polonia Bydgoszcz, żużel, piłka nożna, BKS Polonia Bydgoszcz, Marian Norkowski, historia Polonii Bydgoszcz, biało-czerwoni, Polska, Emil Sajfutdinow, Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy, hymn Polonii, Tomasz Gollob, KP Polonia Bydgoszcz, Poloniści, ŻKS Polonia Bydgoszcz, żużel bydgoszcz, żużel sportowa 2, Piotr Protasiewicz, polonia żużel, polonia z bydgoszczy, żużlowa polonia, piłka nożna bydgoszcz, piłka nożna polonia, bks, jacek gollob, oskar gollob, władysław gollob, ryszard dołomisiewicz, polonia1920.pl, polonia1920, speedway polonia bydgoszcz, speedway bydgoszcz, speedway polonia