Adrian Gała bez złamań. Jerzy Kanclerz rozmawia z Pawłem Miesiącem | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Adrian Gała bez złamań. Jerzy Kanclerz rozmawia z Pawłem Miesiącem

  • Łukasz Rybski
  • 23 kwietnia 2021

Dziś w godzinach przedpołudniowych klub ze Sportowej za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował o stanie zdrowia Adriana Gały. Jak czytamy w komunikacie zawodnik Gryfów nie ma złamań, ma czucie w nogach, ale dziś przejdzie kolejne badania, które pozwolą szczegółowo ocenić sytuację.

Na pewno Adriana zabraknie w sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Wybrzeżem Gdańsk. Okres pauzy zawodnika również jest w tej chwili niewiadomą.

W wywiadzie dla Sportowych Faktów, Jerzy Kanclerz poinformował, że wykonał już telefon do Pawła Miesiąca. Sytuacja kadrowa Polonistów jest zła. W poniedziałek Mateusz Błażykowski złamał obojczyk, a wczoraj kontuzji nabawił się Adrian Gała. W tej sytuacji na pozycjach zawodników z polską licencją pozostają: Grzegorz Zengota, Nikodem Bartoch i Hubert Gąsior. W odwodzie jest również Wiktoria Garbowska, która może zostać wpisana do programu, a na torze mógłby ją zastępować wczorajszy jubilat – Brayden McGuinness. Przypomnijmy, że w myśl przepisów za Adriana Gałę nie może być stosowane zastępstwo zawodnika.

źródło: www.polonia.bydgoszcz.pl, Sportowe Fakty

foto: Łukasz Wilk

Udostępnij