Ciężka kontuzja Grzegorza Zengoty! | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Ciężka kontuzja Grzegorza Zengoty!

  • Łukasz Rybski
  • 4 sierpnia 2021

Nie takich informacji spodziewali się kibice Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Krajowy lider Polonii w spotkaniu z Cellfast Wilkami Krosno zaliczył poważny upadek, po którym został przewieziony do szpitala. Jeszcze w niedzielę wieczorem poinformowano opinię publiczną, że Grzegorz jest ciężko poobijany, ale skończyło się bez złamań.

Niestety, nie wiedzieć dlaczego, ale ostateczna diagnoza znacznie różni się od pierwszego oficjalnego komunikatu. Poniżej informacja z profilu zawodnika w mediach społecznościowych.

Niestety…
Obrażenia Grzegorza, po niedzielnym upadku, są bardziej poważne, niż początkowo się wydawało. Ma złamane 5 żeber, część z nich z przemieszczeniem. Do tego odma i uszkodzone płuco. Zengi jest już po zabiegu i czeka na rozwój sytuacji. Nie wiadomo jak długo potrwa jego pobyt w szpitalu. Cały czas jest przy nim narzeczona Kaja, która podtrzymuje go na duchu. Stara się być silny i myśleć pozytywnie. Chce jak najszybciej dojść do siebie by móc wrócić na tor. Do Was – do kibiców. Trzymajcie mocno kciuki za Grześka.

Kapitanowi Gryfów życzymy powrotu do zdrowia!

Na zdjęciu: Grzegorz Zengota

Foto: Łukasz Wilk

Udostępnij