Dimitri Berge odchodzi z Polonii! [AKTUALIZACJA] | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Dimitri Berge odchodzi z Polonii! [AKTUALIZACJA]

  • Łukasz Rybski
  • 27 kwietnia 2021


Aktualizacja: Klub zdementował doniesienia medialne o odejściu Bergé, jak czytamy w komunikacie klubowym:

W związku z publikacjami w niektórych mediach, informujemy, że klub nie prowadził rozmów w sprawie odejścia z drużyny Dimitrija Bergé

Zawodnik ma ważny kontrakt, jest częścią Abramczyk Polonii Bydgoszcz, uczestniczy w treningach zespołu. Informacje o rzekomym „dogadaniu się” zawodnika z klubem w kwestii odejścia są nieprawdziwe.

Zawodnik dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Przed sezonem 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz ogłosiła, że Dimitri Berge przedłużył kontrakt z bydgoskim klubem. Francuz miał walczyć o miejsce w składzie. Z punktu widzenia Berge sytuacja nie wygląda najlepiej. Obecnie pewne miejsce w składzie mają David Bellego, Andreas Lyager i Wadim Tarasienko. A to oznacza, że Dimitri musiałby czekać na słabszą dyspozycję któregoś ze swoich kolegów.

Jak podaje Przegląd Sportowy Francuzowi nie jest na rękę oczekiwanie na swoją kolei na ławce rezerwowych i chce regularnie jeździć. Wobec tego, włodarze klubu nie będą robić Berge problemu, który dostał zgodę na wybór nowego pracodawcy na zasadzie wypożyczenia.

Z kolei bydgoszczanie mocno pracują nad wzmocnieniami na pozycji krajowego seniora. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to ktoś z dwójki: Miesiąc – Lampart.

źródło: Przegląd Sportowy

foto: Łukasz Wilk

Udostępnij