Dołącz do redakcji serwisu Polonia1920.pl | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Dołącz do redakcji serwisu Polonia1920.pl

  • Kris
  • 10 marca 2022

Z przyjemnością informujemy, iż dziś portal Polonia1920.pl rozpoczyna nabór do redakcji. Jeśli leżą Ci na sercu polonijne sprawy i chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił jako reporter – zachęcamy do zgłoszeń.

Nasz serwis, pod obecną nazwą, powstał w 2012 roku. Mamy ugruntowaną pozycję wśród mediów informujących o bydgoskiej Polonii. Gwarantujemy pracę w młodym i przyjaznym zespole, zdobycie doświadczenia, kontakt ze środowiskiem oraz promocję własnej osoby. Ściśle współpracujemy także ze Stowarzyszeniem “Biało-Czerwone Pokolenie”, które powstało w 2014 roku z połączenia nieformalnych grup skupionych wokół portalu Polonia1920.pl oraz reprezentantów Ruchu Odbudowy Polonii Bydgoszcz.

Poszukujemy osób do pisania bieżących informacji związanych z Polonią, zapowiedzi i relacji meczowych, artykułów, felietonów. Ponadto mamy w planach prężne uruchomienie kanału w serwisie YouTube, dlatego też mile widziane zgłoszenia od osób chcących sprawdzić się w roli reportera oraz potrafiących m.in. montować materiały video.

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres e-mail redakcja@polonia1920.pl. W wiadomości prosimy umieścić następujące dane: imię i nazwisko, wiek, czym chciałbyś/chciałabyś się zajmować, krótki, próbny tekst (osoby, które zgłoszą się do pracy przy YouTube zwolnione są z pisania tekstu).

Na Wasze maile czekamy do końca marca.

Udostępnij