Michaiłow trzeci w Pucharze Wielkanocnym w Debreczynie | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Michaiłow trzeci w Pucharze Wielkanocnym w Debreczynie

  • Kris
  • 15 kwietnia 2022

Zawodnik u24 Abramczyk Polonii – Oleg Michaiłow zajął dzisiaj trzecie miejsce w Pucharze Wielkanocnym, rozgrywanym w węgierskim Debreczynie.

Występ jest o tyle istotny, iż daje nadzieje na to, że Łotysz po ostatnich upadkach czuje się już dobrze i fatalny występ w Landshut był jedynie wypadkiem przy pracy.

Zawody w Debreczynie rozgrywane były ciekawym systemem, bardzo zbliżonym do stosowanego przed laty w cyklu Grand Prix (z eliminatorami).

W zawodach najlepszy okazał się Polak – Jakub Jamróg, który zwyciężył we wszystkich swoich wyścigach.

Wyniki:

1. Jakub Jamróg – 12 (3,3,3,3) + 1 miejsce w finale
2. Nick Skorja – 8 (2,2,2,2) + 2 miejsce w finale
3. Oleg Michaiłow – 8 (0,3,2,2,1) + 3 miejsce w finale
4. Ernest Koza – 10 (3,1,3,3,0) + 4 miejsce w finale
5. Adrian Cyfer – 10 (3,1,3,0,3) + 1 miejsce w finale B
6. Nicolas Covatti – 7 (2,0,2,1,2) + 2 miejsce w finale B
7. Robert Chmiel – 8 (3,3,1,1) + 3 miejsce w finale B
8. Marko Lewiszyn – 4 (2,2,0,0) + 4 miejsce w finale B
9. Matic Ivacic – 11 (1,3,1,3,3) + 1 miejsce w finale C
10. Witalij Łysak – 6 (1,1,2,2) + 2 miejsce w finale C
11. Celina Liebmann – 7 (1,2,0,3,1) + 2 miejsce w finale C
12. Roland Kovacs – 4 (2,0,0,2,0) + 4 miejsce w finale C
13. Jakub Valković – 7 (0,2,1,1,3) + 1 miejsce w finale D
14. Norbert Magosi – 5 (1,1,1,2) + 2 miejsce w finale D
15. Brayden McGuinness – 1 (0,0,0,1) + 3 miejsce w finale D
16. Niccolo Percotti – 0 (0,w,ns,ns) + ns w finale D

Bieg po biegu:
1. Jamróg, Skorja, Liebmann, Valković
2. Chmiel, Lewiszyn, Magosi, McGuinness
3. Cyfer, Kovacs, Łysak, Percotti
4. Koza, Covatti, Ivacic, Michaiłow
5. Michaiłow, Liebmann, Łysak, McGuinness
6. Ivacic, Valković, Magosi, Percotti (w)
7. Jamróg, Lewiszyn, Cyfer, Covatti
8. Chmiel, Skorja, Koza, Kovacs
9. Cyfer, Michaiłow, Valković, Kovacs
10. Koza, Covatti, Ivacic, Liebmann
11. Liebmann, Łysak, Valković, Percotti (ns)
12. Ivacic, Kovacs, Magosi, McGuinness
13. Valković, Magosi, McGuinness, Percotti (ns)
14. Ivacic, Łysak, Liebmann, Kovacs
15. Jamróg, Skorja, Covatti, Cyfer
16. Koza, Michaiłow, Chmiel, Lewiszyn
Finał B. Cyfer, Covatti, Chmiel, Lewiszyn
Finał. Jamróg, Skorja, Michaiłow, Koza

fot. Łukasz Wilk

źródło: sportowefakty.wp.pl

Udostępnij