Michał Stolarski przed sobotnim meczem: "Podrażnieni czekamy na mecz z Elaną" | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Michał Stolarski przed sobotnim meczem: “Podrażnieni czekamy na mecz z Elaną”

  • Łukasz Rybski
  • 6 kwietnia 2022

W sobotę 9 kwietnia w Toruniu dojdzie do meczu na szczycie klasy okręgowej grupy 1. KP Polonia Metalkas Bydgoszcz udaje się do grodu Kopernika na mecz z miejscową Elaną. Poprosiliśmy trenera biało-czerwonych – Michała Stolarskiego o kilka zdań przed tym hitowym spotkaniem.

POLONIA1920: Jak nastroje przed meczem z liderem? Czy drużyna jest podrażniona stratą 2 punktów w ostatnim spotkaniu i zawodnicy będą chcieli udowodnić, że są w grze o awans?

Michał Stolarski: Po ostatnim remisie nastroje nie były najlepsze. Przepracowaliśmy jednak ten temat, omówiliśmy obszary do poprawy i teraz podrażnieni czekamy na mecz z Elaną. Liczę na przekucie naszej złości w determinację i koncentrację w kolejnym spotkaniu. Musimy sobie udowodnić to, że potrafimy być konkretni pod naszą bramką i pod bramką rywali. Sytuacja w tabeli jest nam bardzo dobrze znana i w tym obszarze niczego nie musimy udowadniać.

POLONIA1920: Czy do meczu z Elaną przygotowujecie się w szczególny sposób?

Michał Stolarski: Nie, ponieważ każdy mikrocykl poprzedzający mecz mistrzowski, w mniejszym lub większym stopniu podporządkowany jest pod to, jak chcemy zagrać w weekend, więc i tutaj nie robimy wyjątku.

POLONIA1920: Kibice wierzą w drużynę cały czas. Czy mogę poprosić Cię o kilka słów do Waszych fanów?

Michał Stolarski: Dziękujemy za tą wiarę i prosimy o jak największe wsparcie! Obecności na trybunach naszego stadionu, czy gratulacje po wygranych meczach oczywiście dają piłkarzom dodatkowego “kopa”. Przede wszystkim jednak słowa wsparcia po niekorzystnym wyniku niech będą dowodem wspomnianej przez Ciebie wiary w zespół. Z takim wsparciem drużynę na pewno będzie stać na pokonanie każdego rywala.

Rozmawiał: Łukasz Rybski

Foto: fb KP Polonia Bydgoszcz

Na zdjęciu: Michał Stolarski

Udostępnij