Miniżużlowcy BTŻ trenowali razem z zawodnikami ŻKS | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Miniżużlowcy BTŻ trenowali razem z zawodnikami ŻKS

  • Miłosz Kalaczyński
  • 28 marca 2019

Prezesi doszli do porozumienia, a miniżużlowcy wzięli udział w dzisiejszym treningu.  

Kolejny trening odbył się dzisiaj na torze Polonii. Żużlowcy przygotowywali sprzęt przed meczem z STAINER Unią Kolejarz Rawicz. Na torze pojawili się również miniżużlowcy BTŻ- Krzysztof Lewandowski (wypożyczony do Startu Gniezno) i Wiktor Przyjemski, a także Kacper Łobodziński, który reprezentował BTŻ, jednak przeniósł się do GKM-u Grudziądz, aby móc trenować na większym torze, dzięki temu we wrześniu ubiegłego roku zdał na licencję w kategorii 250 cm3. Na łamach”Expressu Bydgoskiego” poinformowano, że prezesi ŻKS Polonia i BTŻ Polonia doszli do prozumienia w sprawie trenowania najmłodszych adeptów żużla na dużym torze przy S2.

W ramach młodych Polonistów były silniki o pojemności 250cm3. Cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze. Na torze byli szybcy. Publiczność z zapartym tchem obserwowała znakomite żużlowe sylwetki podopiecznych Jacka Woźniaka. 

W sobotę (30.03.2019) ich starsi koledzy pojadą po pierwsze ligowe punkty w Rawiczu. Początek meczu na stadionie im. Floriana Kapały  zaplanowano na godzinę 15:00.

Rawiczanie mogą skorzystać z usług zawodników aktualnego Drużynowego Mistrza Polski- Fogo Unii Leszno. Na torze w Rawiczu będą mogli zaprezentować się choćby Indywiudualny Mistrz Europy Juniorów- Dominik Kubera lub Indywidualny Mistrz Świata Juniorów- Bartosz Smektała.

AWIZOWANE SKŁADY:

ZooLeszcz Polonia Bydgoszcz:
1. Rene Bach
2. Ricky Wells
3. Kamil Brzozowski
4. Josh Grajczonek
5. Dimitri Berge
6. Tomasz Orwat
STAINER Unia Kolejarz Rawicz:
9. Brady Kurtz
10. Arkadiusz Pawlak
11. Jaimon Lidsey
12. Szymon Szlauderbach
13. Damian Baliński
14. 
15. Kacper Pludra
Udostępnij