Pepe pojedzie w Kryterium. Dudek za Sajfutdinowa. | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Pepe pojedzie w Kryterium. Dudek za Sajfutdinowa.

  • Łukasz Rybski
  • 27 marca 2021

Po rezygnacji Emila Sajfutdinowa kibice zaczęli się zastanawiać, co zrobi Piotr Protasiewicz. Przypomnijmy, że zarówno Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda i mecz sparingowy pomiędzy Unią Leszno, a Falubazem Zielona Góra odbędzie się w tym samym terminie (poniedziałek, 28 marca).

Rosjanin w piątek, za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosił bydgoskich kibiców i potwierdził udział w sparingu. Na liście startowej turnieju jest również przedstawiciel rywala leszczyńskiej Unii – Piotr Protasiewicz. Zaniepokojeni fani, zaczęli zastawiać się, czy popularny Pepe – filar Polonii w latach 1997-2002 oraz 2005-2006, wybierze KA, czy też podróż do Leszna.

Na szczęście sam zainteresowany za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Falubazu potwierdza uczestnictwo w bydgoskiej imprezie.

“Będzie to dla mnie kolejny etap rozjeżdżenia się, ale też pierwszy poważniejszy test przed sezonem. Wiem, na co mnie stać, ale zachowuję spokój i umiar.”

Z kolei jak informuje oficjalna witryna Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda – miejsce Sajfutdinowa zajmie…Patryk Dudek. Oznacza to, że Falubaz będzie miał dwóch przedstawicieli w legendarnej imprezie na bydgoskim torze.

Źródło: zuzel.falubaz.com oraz kryteriumasow.com

Foto: Łukasz Wilk

Udostępnij