Terminarz

Sezon 2020/2021 klasa okręgowa, grupa kujawsko-pomorska 1

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia
Victoria Czernikowo 2-1 Flisak Złotoria
Sokół Radomin 4-0 Cyklon Kończewice
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Koronowo 2-2 Pomorzanin Serock
Start Warlubie 4-0 Olimpia II Grudziądz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wojownik Wabcz 1-2 Mustang Ostaszewo
Unia Solec Kujawski 2-2 Elana II Toruń
Unia Wąbrzeźno 6-1 Polonia Bydgoszcz


Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Flisak Złotoria 0-4 Polonia Bydgoszcz
Elana II Toruń 1-1 Unia Wąbrzeźno
Mustang Ostaszewo 1-3 Unia Solec Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Wojownik Wabcz
Olimpia II Grudziądz 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomorzanin Serock 1-2 Start Warlubie
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Victoria Koronowo
Cyklon Kończewice 1-3 Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Czernikowo 0-2 Sokół Radomin


Kolejka 3 – 15-16 sierpnia
Sokół Radomin 6-0 Flisak Złotoria
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-2 Victoria Czernikowo
Victoria Koronowo 3-0 Cyklon Kończewice
Start Warlubie 4-1 Promień Kowalewo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-5 Pomorzanin Serock
Wojownik Wabcz 3-0 Olimpia II Grudziądz (wo) goście nie dojechali
Unia Solec Kujawski 3-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno 0-3 Mustang Ostaszewo
Polonia Bydgoszcz 2-1 Elana II Toruń


Kolejka 4 – 22-23 sierpnia
Flisak Złotoria 0-4 Elana II Toruń
Mustang Ostaszewo 3-2 Polonia Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-2 Unia Wąbrzeźno
Olimpia II Grudziądz 4-3 Unia Solec Kujawski
Pomorzanin Serock 1-2 Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo Pomorskie 6-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice 1-4 Start Warlubie
Victoria Czernikowo 0-3 Victoria Koronowo
Sokół Radomin 3-3 Krajna Sępólno Krajeńskie


Kolejka 5 – 29-30 sierpnia
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-2 Flisak Złotoria
Victoria Koronowo 3-0 Sokół Radomin
Start Warlubie 2-0 Victoria Czernikowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz 5-5 Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Solec Kujawski 3-2 Pomorzanin Serock
Unia Wąbrzeźno 4-0 Olimpia II Grudziądz
Polonia Bydgoszcz 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń 3-0 Mustang Ostaszewo


Kolejka 6 – 5-6 września
Flisak Złotoria 1-2 Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Elana II Toruń
Olimpia II Grudziądz 2-4 Polonia Bydgoszcz
Pomorzanin Serock 7-0 Unia Wąbrzeźno
Promień Kowalewo Pomorskie 1-7 Unia Solec Kujawski
Cyklon Kończewice 0-5 Wojownik Wabcz
Victoria Czernikowo 4-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sokół Radomin 0-0 Start Warlubie
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-2 Victoria Koronowo


Kolejka 7 – 12-13 września
Victoria Koronowo 3-0 Flisak Złotoria
Start Warlubie 4-3 Krajna Sępólno Krajeńskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Sokół Radomin
Wojownik Wabcz 0-0 Victoria Czernikowo
Unia Solec Kujawski 7-0 Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno 1-4 Promień Kowalewo Pomorskie
Polonia Bydgoszcz 1-2 Pomorzanin Serock
Elana II Toruń 3-1 Olimpia II Grudziądz
Mustang Ostaszewo 2-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie


Kolejka 8 – 19-20 września
Flisak Złotoria 2-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz 0-3 Mustang Ostaszewo (wo) na boisku 2-4
Pomorzanin Serock 3-0 Elana II Toruń
Promień Kowalewo Pomorskie 3-2 Polonia Bydgoszcz
Cyklon Kończewice 2-2 Unia Wąbrzeźno
Victoria Czernikowo 0-7 Unia Solec Kujawski
Sokół Radomin 2-0 Wojownik Wabcz
Krajna Sępólno Krajeńskie 6-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Victoria Koronowo 1-2 Start Warlubie


Kolejka 9 – 26-27 września
Start Warlubie 0-2 Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-7 Victoria Koronowo
Wojownik Wabcz 5-3 Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Solec Kujawski 3-1 Sokół Radomin
Unia Wąbrzeźno 1-5 Victoria Czernikowo
Polonia Bydgoszcz 2-0 Cyklon Kończewice
Elana II Toruń 0-2 Promień Kowalewo Pomorskie
Mustang Ostaszewo 3-2 Pomorzanin Serock
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Olimpia II Grudziądz


Kolejka 10 – 3-4 października
Flisak Złotoria 4-0 Olimpia II Grudziądz
Pomorzanin Serock 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Promień Kowalewo Pomorskie 4-1 Mustang Ostaszewo
Cyklon Kończewice 0-2 Elana II Toruń
Victoria Czernikowo 3-1 Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin 8-0 Unia Wąbrzeźno
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-6 Unia Solec Kujawski
Victoria Koronowo 2-2 Wojownik Wabcz
Start Warlubie 4-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński


Kolejka 11 – 10-11 października
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-5 Flisak Złotoria
Wojownik Wabcz 1-4 Start Warlubie
Unia Solec Kujawski 4-1 Victoria Koronowo
Unia Wąbrzeźno 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie
Polonia Bydgoszcz 5-0 Sokół Radomin
Elana II Toruń 5-0 Victoria Czernikowo
Mustang Ostaszewo 5-1 Cyklon Kończewice
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6-2 Promień Kowalewo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz 1-3 Pomorzanin Serock


Kolejka 12 – 17-18 października
Flisak Złotoria 3-6 Pomorzanin Serock
Promień Kowalewo Pomorskie 7-2 Olimpia II Grudziądz
Cyklon Kończewice 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Victoria Czernikowo 1-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 4-1 Elana II Toruń
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-4 Polonia Bydgoszcz
Victoria Koronowo 5-0 Unia Wąbrzeźno
Start Warlubie 2-2 Unia Solec Kujawski
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Wojownik Wabcz


Kolejka 13 – 24-25 października
Wojownik Wabcz 1-2 Flisak Złotoria
Unia Solec Kujawski 12-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Unia Wąbrzeźno 1-2 Start Warlubie
Polonia Bydgoszcz 1-1 Victoria Koronowo
Elana II Toruń 2-2 Krajna Sępólno Krajeńskie
Mustang Ostaszewo 0-2 Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-3 Victoria Czernikowo
Olimpia II Grudziądz 2-2 Cyklon Kończewice
Pomorzanin Serock 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie


Kolejka 14 – 31 października
Flisak Złotoria 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice 0-5 Pomorzanin Serock
Victoria Czernikowo 3-0 Olimpia II Grudziądz
Sokół Radomin 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-5 Mustang Ostaszewo
Victoria Koronowo 3-0 Elana II Toruń
Start Warlubie 2-0 Polonia Bydgoszcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Unia Wąbrzeźno
Wojownik Wabcz 1-7 Unia Solec Kujawski

Kolejka 15 – 7-8 listopada
Unia Solec Kujawski 7-1 Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno 0-6 Wojownik Wabcz
Polonia Bydgoszcz 6-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Elana II Toruń 6-2 Start Warlubie
Mustang Ostaszewo 4-2 Victoria Koronowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-4 Krajna Sępólno Krajeńskie
Olimpia II Grudziądz 2-2 Sokół Radomin
Pomorzanin Serock 4-0 Victoria Czernikowo
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Cyklon Kończewice


Kolejka 16 – 14-15 listopada
Flisak Złotoria 2-2 Cyklon Kończewice
Victoria Czernikowo 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie
Sokół Radomin 2-1 Pomorzanin Serock
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2 Olimpia II Grudziądz
Victoria Koronowo 5-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie 3-0 Mustang Ostaszewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Elana II Toruń
Wojownik Wabcz 2-1 Polonia Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski 3-0 Unia Wąbrzeźno

Kolejka 17 – 21-22 listopada
Unia Wąbrzeźno 1-1 Flisak Złotoria
Polonia Bydgoszcz 1-8 Unia Solec Kujawski
Elana II Toruń 2-2 Wojownik Wabcz
Mustang Ostaszewo 9-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Start Warlubie
Olimpia II Grudziądz 1-1 Victoria Koronowo
Pomorzanin Serock 8-1 Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie 2-5 Sokół Radomin
Cyklon Kończewice 0-0 Victoria Czernikowo

Kolejka 18 – 13-14 marca

Flisak Złotoria 2-3 Victoria Czernikowo
Cyklon Kończewice 1-3 Sokół Radomin
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Krajna Sępólno Krajeńskie
Pomorzanin Serock 0-0 Victoria Koronowo
Olimpia II Grudziądz 0-2 Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Mustang Ostaszewo 4-0 Wojownik Wabcz
Elana II Toruń 0-7 Unia Solec Kujawski
Polonia Bydgoszcz 4-1 Unia Wąbrzeźno


Kolejka 19 – 20-21 marca
Polonia Bydgoszcz – Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno – Elana II Toruń
Unia Solec Kujawski – Mustang Ostaszewo
Wojownik Wabcz – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Olimpia II Grudziądz
Start Warlubie – Pomorzanin Serock
Victoria Koronowo – Promień Kowalewo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie – Cyklon Kończewice
Sokół Radomin – Victoria Czernikowo

Kolejka 20 – 27-28 marca
Flisak Złotoria – Sokół Radomin
Victoria Czernikowo – Krajna Sępólno Krajeńskie
Cyklon Kończewice – Victoria Koronowo
Promień Kowalewo Pomorskie – Start Warlubie
Pomorzanin Serock – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Olimpia II Grudziądz – Wojownik Wabcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Unia Solec Kujawski
Mustang Ostaszewo – Unia Wąbrzeźno
Elana II Toruń – Polonia Bydgoszcz


Kolejka 21 – 3 kwietnia
Elana II Toruń – Flisak Złotoria
Polonia Bydgoszcz – Mustang Ostaszewo
Unia Wąbrzeźno – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Solec Kujawski – Olimpia II Grudziądz
Wojownik Wabcz – Pomorzanin Serock
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Promień Kowalewo Pomorskie
Start Warlubie – Cyklon Kończewice
Victoria Koronowo – Victoria Czernikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie – Sokół Radomin


Kolejka 22 – 10-11 kwietnia
Flisak Złotoria – Krajna Sępólno Krajeńskie
Sokół Radomin – Victoria Koronowo
Victoria Czernikowo – Start Warlubie
Cyklon Kończewice – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Promień Kowalewo Pomorskie – Wojownik Wabcz
Pomorzanin Serock – Unia Solec Kujawski
Olimpia II Grudziądz – Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Polonia Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo – Elana II Toruń


Kolejka 23 – 17-18 kwietnia
Mustang Ostaszewo – Flisak Złotoria
Elana II Toruń – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Polonia Bydgoszcz – Olimpia II Grudziądz
Unia Wąbrzeźno – Pomorzanin Serock
Unia Solec Kujawski – Promień Kowalewo Pomorskie
Wojownik Wabcz – Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Victoria Czernikowo
Start Warlubie – Sokół Radomin
Victoria Koronowo – Krajna Sępólno Krajeńskie


Kolejka 24 – 24-25 kwietnia
Flisak Złotoria – Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie – Start Warlubie
Sokół Radomin – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Victoria Czernikowo – Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice – Unia Solec Kujawski
Promień Kowalewo Pomorskie – Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock – Polonia Bydgoszcz
Olimpia II Grudziądz – Elana II Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Mustang Ostaszewo


Kolejka 25 – 28 kwietnia
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo – Olimpia II Grudziądz
Elana II Toruń – Pomorzanin Serock
Polonia Bydgoszcz – Promień Kowalewo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno – Cyklon Kończewice
Unia Solec Kujawski – Victoria Czernikowo
Wojownik Wabcz – Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Krajna Sępólno Krajeńskie
Start Warlubie – Victoria Koronowo


Kolejka 26 – 1-2 maja
Flisak Złotoria – Start Warlubie
Victoria Koronowo – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Krajna Sępólno Krajeńskie – Wojownik Wabcz
Sokół Radomin – Unia Solec Kujawski
Victoria Czernikowo – Unia Wąbrzeźno
Cyklon Kończewice – Polonia Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie – Elana II Toruń
Pomorzanin Serock – Mustang Ostaszewo
Olimpia II Grudziądz – Naprzód Jabłonowo Pomorskie


Kolejka 27 – 8-9 maja
Olimpia II Grudziądz – Flisak Złotoria
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo – Promień Kowalewo Pomorskie
Elana II Toruń – Cyklon Kończewice
Polonia Bydgoszcz – Victoria Czernikowo
Unia Wąbrzeźno – Sokół Radomin
Unia Solec Kujawski – Krajna Sępólno Krajeńskie
Wojownik Wabcz – Victoria Koronowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Start Warlubie


Kolejka 28 – 15-16 maja
Flisak Złotoria – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Warlubie – Wojownik Wabcz
Victoria Koronowo – Unia Solec Kujawski
Krajna Sępólno Krajeńskie – Unia Wąbrzeźno
Sokół Radomin – Polonia Bydgoszcz
Victoria Czernikowo – Elana II Toruń
Cyklon Kończewice – Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pomorzanin Serock – Olimpia II Grudziądz


Kolejka 29 – 19 maja
Pomorzanin Serock – Flisak Złotoria
Olimpia II Grudziądz – Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Cyklon Kończewice
Mustang Ostaszewo – Victoria Czernikowo
Elana II Toruń – Sokół Radomin
Polonia Bydgoszcz – Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Wąbrzeźno – Victoria Koronowo
Unia Solec Kujawski – Start Warlubie
Wojownik Wabcz – Radzynianka Radzyń Chełmiński


Kolejka 30 – 22-23 maja
Flisak Złotoria – Wojownik Wabcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Unia Solec Kujawski
Start Warlubie – Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo – Polonia Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie – Elana II Toruń
Sokół Radomin – Mustang Ostaszewo
Victoria Czernikowo – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Cyklon Kończewice – Olimpia II Grudziądz
Promień Kowalewo Pomorskie – Pomorzanin Serock


Kolejka 31 – 29-30 maja
Promień Kowalewo Pomorskie – Flisak Złotoria
Pomorzanin Serock – Cyklon Kończewice
Olimpia II Grudziądz – Victoria Czernikowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Sokół Radomin
Mustang Ostaszewo – Krajna Sępólno Krajeńskie
Elana II Toruń – Victoria Koronowo
Polonia Bydgoszcz – Start Warlubie
Unia Wąbrzeźno – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Unia Solec Kujawski – Wojownik Wabcz


Kolejka 32 – 3 czerwca
Flisak Złotoria – Unia Solec Kujawski
Wojownik Wabcz – Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Polonia Bydgoszcz
Start Warlubie – Elana II Toruń
Victoria Koronowo – Mustang Ostaszewo
Krajna Sępólno Krajeńskie – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin – Olimpia II Grudziądz
Victoria Czernikowo – Pomorzanin Serock
Cyklon Kończewice – Promień Kowalewo Pomorskie


Kolejka 33 – 5-6 czerwca
Cyklon Kończewice – Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie – Victoria Czernikowo
Pomorzanin Serock – Sokół Radomin
Olimpia II Grudziądz – Krajna Sępólno Krajeńskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Victoria Koronowo
Mustang Ostaszewo – Start Warlubie
Elana II Toruń – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Polonia Bydgoszcz – Wojownik Wabcz
Unia Wąbrzeźno – Unia Solec Kujawski


Kolejka 34 – 12-13 czerwca
Flisak Złotoria – Unia Wąbrzeźno
Unia Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz
Wojownik Wabcz – Elana II Toruń
Radzynianka Radzyń Chełmiński – Mustang Ostaszewo
Start Warlubie – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Victoria Koronowo – Olimpia II Grudziądz
Krajna Sępólno Krajeńskie – Pomorzanin Serock
Sokół Radomin – Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Czernikowo – Cyklon Kończewice