Tomasz Gollob dyrektorem sportowym! Nowy sponsor tytularny! | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Tomasz Gollob dyrektorem sportowym! Nowy sponsor tytularny!

  • Miłosz Kalaczyński
  • 31 stycznia 2019

W konferencji, która odbyła się na stadionie Polonii, oprócz właściciela Jerzego Kanclerza, wzięli udział Tomasz Gollob, Zbigniew Boniek i Zbigniew Leszczyński.

O tym, że Tomasz Gollob i Zbigniew Boniek mają pomóc żużlowej Polonii media “huczały” od kilku dni. Wszystko wyjaśniło się na dzisiejszej konferencji. Pojawienie się prezesa PZPN przyciągnęło sporą ilość przedstawicieli mediów z całej Polski.

Tomek dyrektorem sportowym 

Tak jak obiecywał Jerzy Kanclerz,  indywidualny mistrz świata z 2010 r. będzie pełnił ważną funkcję z klubie. Tomasz Gollob zostanie dyrektorem sportowym. Takie posunięcie na pewno wpłynie pozytywnie na klub. Tę funkcję będzie pełnił od 01.02.2019 r. Rady Tomasza Golloba mogą być bezcenne dla aktualnych zawodników, którzy będą toczyć boje na drugoligowym froncie. Same pojawienie się Tomasz publicznie wpłynie również na przyrost merketingowy w Polonii.

W tym sezonie jako ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Łukasz Chojnacki, który aktualnie z sukcesami wspiera ŻKS Polonię pod kontem marketingu, ogłosił, że nowym sponsorem tytularnym została firma ZOOleszcz. Na konferencji był Zbigniew Leszczyński- właściciel firmy, która jest znana ze sponsoringu bydgoskiego tenisa stołowego. Uroczyście odsłonięto rollupy z nową klubu- ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Ponadto przedstawiono kolejnych 11 sponsorów. Z kolejnymi 5 prowadzone są rozmowy, które w przyszłym tygodniu mają zostać dopięte.

“Zibi” też pomoże

Dużo mówiło się w mediach o tym, że Zbigniew Boniek i Tomasz Gollob mają zostać nowymi akcjonariuszami Polonii. Sam prezes na konferencji przyznał, że chętnie pomoże Polonii w kwestii doradzania i wymiany doświadczenia. Jako prezes PZPN nie będzie pełnił żadnej funkcji prawnej w klubie.  Jest bardzo dobrym przyjacielem Jerzego Kanclerza. Wyznał, że zaproponował Kanclerzowi,aby ten podjął rozmowy z Władysławem Gollobem na temat odkupienia przez niego akcji klubu i zostania właścicielem. – Polonii Bydgoszcz, klubowi mojego ojca, zawsze z chęcią pomogę- tłumaczył prezes PZPN. Jego ojciec, Józef był piłkarzem Polonii w latach 1959-1961.

Udostępnij