Trener Stolarski po meczu z Promieniem: "Cieszy skuteczność, jednak nie popadamy w skrajne zadowolenie." | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Trener Stolarski po meczu z Promieniem: “Cieszy skuteczność, jednak nie popadamy w skrajne zadowolenie.”

  • Łukasz Rybski
  • 27 października 2021

W ostatnim meczu ligowym Polonia Metalkas Bydgoszcz pokonała na wyjeździe Promień Kowalewo Pomorskie 7:0. O kilka słów podsumowania poprosiliśmy trenera biało-czerwonych Michała Stolarskiego.

“Przed meczem wiedzieliśmy, że nasi rywale byli w ostatnim czasie w słabszej dyspozycji. Nie miało to jednak wpływu na naszą postawę i przystąpiliśmy do zawodów w pełni skoncentrowani, co poskutkowało kilkoma dobry okazjami bramkowymi. Padły z nich 2 gole, natomiast szans było jeszcze kilka. Promień największe problemy stwarzał nam w środku pola, co dobrze wyeliminowaliśmy w 2 połowie. Dodatkowo wykorzystaliśmy błędy przeciwników oraz ich zrezygnowanie w końcówce spotkania. Cieszy skuteczność, jednak nie popadamy w skrajne zadowolenie. Dobre informacje są takie, że kilku zawodników wróciło do treningów po kontuzjach i w najbliższym meczu będziemy dysponować najszerszą kadrą od ponad miesiąca. Podsumowując – wynik wysoki cieszy, tak samo jak kolejny mecz bez straty gola. Twardo stąpamy jednak po ziemi i sumiennie przygotowujemy się do następnego meczu, który już w sobotę odbędzie się na boisku sztucznym przy ul. Słowiańskiej 7.”

Następne spotkanie Poloniści rozegrają w sobotę o godzinie 12:30 na stadionie przy ul. Słowiańskiej 7. Przeciwnikiem zespół Mustanga Ostaszewo.

Na zdjęciu: Michał Stolarski

Foto: fb KP Polonia Bydgoszcz

Udostępnij