Wieści z S2: Polonia wspiera LOTTO ZooLeszcz Gwiazdę. Kolarze trenują z piłkarzami | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Wieści z S2: Polonia wspiera LOTTO ZooLeszcz Gwiazdę. Kolarze trenują z piłkarzami

  • Miłosz Kalaczyński
  • 5 lutego 2019

W zeszłym tygodniu zostaliśmy poinformowani, że Polonię będzie wspierać nowy sponsor tytularny-ZooLeszcz. Tym razem poloniści wspierali tenisistów stołowych LOTTO ZooLeszcz Gwiazdy.

Sezon ogórkowy dla kibiców trwa w najlepsze. Runda wiosenna sezonu piłkarskiego rozpocznie się dopiero 16 marca. Dwa tygodnie później żużlowcy wyjadą na tor, aby walczyć o pierwsze ligowe punkty. Jednak biało-czerwoni sportowcy nie próżnują. W sobotę piłkarze rozegrali pierwszy sparing w tym roku. Rywalem naszych piłkarzy była Łobzonka Wyrzysk, grająca w pilskiej klasie A.  Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla Polonii.

Źródło zdjęcia: FB/ KP Polonia Bydgoszcz.

Kolejny mecz sparingowy podopieczni Przemysława Talarka rozegrają z Pomorzaninem Serock, w którym długo był związany obecny szkoleniowiec Polonii. Mecz odbędzie się w sobotę (09.02.2019) o godzinie 16:00 na stadionie TKKF przy ulicy Słowiańskiej 7. Serdecznie zapraszamy!

Piłkarze Polonii pracują ciężko nie tylko na boisku, także na sali gimnastycznej. Pod okiem Aleksandry Peroli Wojtyś wylewają siódme poty. Ostatnio razem z piłkarzami w treningu wzięli udział biało-czerwoni kolarze, którzy mocno przygotowują się do sezonu.

Źródło: FB/ KK Polonia Bydgoszcz.

W piątek tydzień temu został przedstawiony nowy sponsor tytularny żużlowej Polonii. Zbigniew Leszczyński, właściciel firmy ZooLeszcz jest także znanym działaczem tenisa stołowego. Pełni funkcje prezesa LOTTO Superligii i jest wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Firma ZooLeszcz wspiera bydgoski tenis stołowy. Przedstawiciele Polonii (Łukasz Chojnacki, Marcin Stawluk, Marcin Matysiak, Maciej Bączkowski) wybrali się na mecz LOTTO ZooLeszcz Gwiazdy, aby wspierać zawodników Gwiazdy. Gwiazda i Polonia to jedne z dwóch najstarszych klubów w Bydgoszczy. Niestety, tenisiści Gwiazdy przegrali z 3S Polonią Bytom (2:3).

Źródło: FB/ Marcin Stawluk

Udostępnij