Terminarz

Terminarz eWinner 1. Ligi Żużlowej 2021:

Runda Zasadnicza:

I runda, 3-5 kwietnia:
Unia Tarnów – Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów Wlkp.
Start Gniezno – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Wilki Krosno

II runda, 10-12 kwietnia:
Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Ostrovia Ostrów Wlkp.– Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik

III runda, 17-19 kwietnia:
Krosno – Łódź
Bydgoszcz – Tarnów
Gniezno – Gdańsk
Rybnik – Ostrów Wlkp.

IV runda, 24-26 kwietnia:
Tarnów – Gniezno
Łódź – Rybnik
Ostrów Wlkp.– Krosno
Gdańsk – Bydgoszcz

Data rezerwowa: 30 kwietnia – 2 maja

V runda, 8-10 maja:
Krosno – Gdańsk
Bydgoszcz – Gniezno
Łódź – Ostrów Wlkp.
Rybnik – Tarnów

VI. runda, 15-17 maja:
Tarnów – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Rybnik
Gniezno – Krosno
Gdańsk – Łódź

VII runda, 22-24 maja:
Krosno – Tarnów
Łódź – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp.– Gdańsk
Rybnik – Gniezno

VIII runda, 29-31 maja:
Tarnów – Krosno
Bydgoszcz – Łódź
Gniezno – Rybnik
Gdańsk – Ostrów Wlkp.

IX runda, 5-7 czerwca:
Krosno – Gniezno
Łódź – Gdańsk
Ostrów Wlkp.– Tarnów
Rybnik – Bydgoszcz

Data rezerwowa: 11 – 13 czerwca

X runda, 19-21 czerwca:
Tarnów – Rybnik
Gniezno – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp.– Łódź
Gdańsk – Krosno

Data rezerwowa: 25 – 27 czerwca

XI runda, 3-5 lipca:

Krosno – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Gdańsk
Gniezno – Tarnów
Rybnik – Łódź

Data rezerwowa: 9 lipca

XII runda, 17-19 lipca:
Tarnów – Bydgoszcz
Łódź – Krosno
Ostrów Wlkp.– Rybnik
Gdańsk – Gniezno

Data rezerwowa: 23 – 25 lipca

XIII runda, 31 lipca – 2 sierpnia:
Tarnów – Łódź
Bydgoszcz – Krosno
Gniezno – Ostrów Wlkp.
Rybnik – Gdańsk

Data rezerwowa: 6 – 8 sierpnia

XIV runda, 14-16 sierpnia:
Krosno – Rybnik
Łódź – Gniezno
Ostrów Wlkp.– Bydgoszcz
Gdańsk – Tarnów

Data rezerwowa: 20 – 21 sierpnia, 23 sierpnia, 28 – 29 sierpnia

Runda finałowa:

I runda play-off, 4-5 września:
sobota, 4 września 2021 / niedziela, 5 września 2021
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

II runda play-off, 11-12 września
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa: 18 – 19 września

III runda play-off, 26 września:

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

IV runda play-off, 3 października:

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 10 października