Żużlowcy zaprezentowali się kibicom | Polonia Bydgoszcz - Polonia1920.pl

Żużlowcy zaprezentowali się kibicom

  • Miłosz Kalaczyński
  • 5 kwietnia 2019

Żużlowcy ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz pokazali się kibicom, dziękowali sponsorom i odpowiadali na pytania. Fani w parkingu maszyn mogli porozmawiać ze swoimi idolami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kibice licznie przybyli na prezentację zespołu. Przed trybuną główną stanęli działacze, osoby funkcyjne i sponsorzy bydgoskiej drużyny. Również zaprezentowały się podprowadzające, które będą umilać czas kibicom, dzięki swoim występom.

Zawodnicy po kolei wyjeżdżali na tor. Obecni byli tylko krajowi jeźdźcy (Kamil Brzozowski, Damian Adamczak, Mikołaj Curyło, Tomasz Orwat, Mateusz Jagła i Marcel Studziński. Wśród nich był również Ryszard Franczyszyn, trener Polonistów. Zarówno oni, jak i trener podziękowali sponsorom za wsparcie, a także odpowiadali na pytania ikony bydgoskiego speedwaya, spikera Jerzego Matuszaka. Jerzy Kanclerz prosił o wsparcie fanów podczas wszystkich meczów.

Później kibice mogli skorzystać z otwartego parkingu maszyn. Była to okazja do wymiany zdań z zawodnikami i zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Dla wygłodniałych pasjonatów żużla czekała kiełbaska z grilla.

Udostępnij